Kontakt oss

DELKs hovedkontor er i Ås kontorsenter like ved E18, på Ås utenfor Tønsberg.

Post- og besøksadresse: Åslyveien 19, 3170 Sem. Kontoret kan til tider være ubemannet.  Ikke alle har full stilling. Har du tid så kom gjerne innom på besøk! Kontaktinfo til ansatte på hovedkontoret:

Navn Tittel Telefon E-post
DELK hovedkontor 33 35 93 50 delk@delk.no
Rolf Ekenes Tilsynsmann 33 35 93 51 – 900 91 562 rolf.ekenes@delk.no
Arvid Ludvigsen Administrasjonsleder 33 35 93 52 – 907 57 767 arvid.ludvigsen@delk.no
Venke Sigrid Gjelstad Regnskapsfører 33 35 93 53 – 464 67 042 vsg@delk.no
Lisbeth Horn Semb Kontorsekretær (tirsdag og torsdag) 33 35 93 55 lisbeth.semb@delk.no
Tore Slettvik Skolekonsulent (tirsdag og torsdag) 33 35 93 54 – 906 51 958 tore.slettvik@delk.no
Ulf Asp Misjonssekretær (jobber på hjemmekontor) 916 70 827 ulf.asp@delk.no

 

DELKs prester har sine kontorer knyttet til de menigheter de betjener. For mer info se den enkelte menighets side.

Menighet Navn Telefon   E-post
Bergen  Jan Bygstad  932 64 642   jan.bygstad@delk.no
Bergen  Jon Magne Sønstabø  970 87 699   jon.magne.sonstabo@delk.no
Bjerkely, Re  Morten Askjer  917 37 207   morten.askjer@delk.no
Dalane, Egersund  Olaf Engestøl  902 04 138   olaf.engestoel@delk.no
Granly, Tønsberg  Jan Erik Askjer  976 62 727   jan.erik.askjer@delk.no
Horten  Erling Rantrud  916 42 047   erling.rantrud@delk.no
Kristiansand  Olaf Engestøl  902 04 138   olaf.engestoel@delk.no
Moe, Sandefjord  Erling Rantrud  916 42 047   erling.rantrud@delk.no
Nore  Morten Askjer  917 37 207   morten.askjer@delk.no
Ryenberget, Oslo  Ulf Asp  916 70 827   ulf.asp@delk.no
Ryenberget, Oslo  Kristoffer Hansen-Ekenes  906 28 073   khe@delk.no
Telemark, Skien  Jens Bjørnsgård  928 49 725   jens.bjornsgard@delk.no
Telemark, Skien  Bertil Andersson  454 82 230   bertil.andersson@delk.no
Østfold  Boe Johannes Hermansen  996 12 822   boe.johannes.hermansen@delk.no

 

Oppdatert pr 2.01.2017